Home / Maltepe Baymak Servisi / Maltepe Baymak Kombi Servisi _0(216) 639 14 24_

Maltepe Baymak Kombi Servisi _0(216) 639 14 24_

Maltepe Baymak Kombi Servisi

Firmamız ısı, ısınma teknolojileri teknik servis hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. ve baymak özel servis olarak teknik servis hizmeti vermektedir.

Verdiğimiz hizmetlerde tamir edilen parça veya değişen yedek parça teslimat tarihinden itibaren tarafımızdan bir yıl garanti kapsamındadır.

Servis tekniknisyenlerimiz, firmanın kuruluşundan önce çeşitli teknik servis kuruluşlarında çeşitli kademelerde çalışmış, verilen hizmetin önemine vakıf, toplam kalite bilgileri ve iş disiplini ile donatılmış olarak işe başlamışlardır. Hali,hazırda çalışanlarımız gelişen teknoloji ile birlikte çeşitli dönemlerde ve değişik firmalarda gereken eğitimleri almaya devam etmektedirler.

Kendi bünyemizde oluşturduğumuz çalışma sistemi sayesinde kaliteden ödün vermeden, zamanında ve hızlı servis anlayışı ile baymak marka kombi sistemlerine hizmetimizi vermekteyiz. Kombi teknik servisi olarak kaliteli hizmeti ile yıllardır büyüyen firmamız “Kombi Servisinde Teknik Servisi Marka” sloganı ile başarılarını perçinleyecektir.

Kombiniz Hakkında

Baymak kombinizi istediğiniz sıcaklık ayarında tutabilirsiniz. Cihazı kısık derecede kullanmak cihaza zarar vermez.

Baca temizliği bacalı kombilerde geçerlidir. Kombiler bacalı ve hermetik kombiler olarak 2 gruba ayrılır

Hermetik Baymak Kombi

Açık yanma odası bulunmayan kombiler. Hermetik tabir ettiğimiz cihazlar olup bacaya ihtiyaç göstermezler. Yanma odaları kapalı hücre biçiminde olup, doğalgaz için gerekli olan yanma havasını bir fan yardımı ile dışarıdan alırken, yanma sonucu oluşan atık gazları aynı şekilde dış ortama vermektedir. Hermetik cihazlar bir hava akım borusu ile dış ortama bağlanmak zorundadır.

Bacalı Baymak Kombiler

Yanma odası bulundukları ortama açık olan ve bulunduğu ortamın havasını kullanan baca bağlantısı bulunan cihazlar bacalı kombi olarak adlandırılırlar. Mutlaka çekişi iyi bir bacaya bağlanmalı ve bulunduğu ortam havalandırılmalıdır. Banyolar ve hacmi 8m3?ten az olan yerlere konması uygun değildir.Baca temizliği bacalı modeller için gecerlidir

Cihazınıza yılda bir kez mutlaka bakım yaptırmanız gerekmektedir.

Kış aylarında sürekli çalışan kombilerinizin gece kısık ayarda çalışması uygun olacaktır.

Cihazınızın su basıncı 1.5 bar seviyesinde olmalıdır.

Cihazınızda meydana gelecek sorunlarda , verdiğimiz teknik destek sonucu giderilmiyorsa, kesinlikle cihaza müdahale etmeyin.servisin gelmesini bekleyin.

Radyatörlerinizin ısısından memnun değilseniz. Kalorifer sistemini temizlettirin.

Isınamıyorsanız radyatörlerinizin ısısını kontrol edin. Eğer sıcaksa ve hala ısınamıyorsanız, evinizdeki izolasyon yetersizdir. İçerideki ısıyı muhafaza edemiyorsanız, kayıplar oluşacak, bu nedenle ısınamadığınız gibi yüksek fatura ödeyeceksiniz.

Cihazın performansı ve sağlı açısından en üç petek kullanılmalıdır. Zira tasarruf olsun diye bir veya iki petek kullanırsanız cihazınız kısa zamanda durup çalışacağından zarar görecektir.

Zemin katta ve teras katta oturanlar ara katlara göre daha yüksek fatura öderler. Aksi için iyi bir izolasyon gerekmektedir.

Radyatörlerinizin üstü sıcak altı soğuk ise radyatör sistemindeki su, çeşitli nedenlerden dolayı iyi devir daim yapamamaktadır. Zira kombiden çıkıp peteklere giden su aynı hızda kombiye geri gelmelidir, aksi halde iyi ısınma sağlanamaz.

Peteklerinizin havasını almak için peteğin üst yan kısmında bulunan prüjörü gevşetip su gelene kadar beklemelisiniz. Bunu yaparken cihazınız kapalı olmalıdır. Işlem bittikten sonracihazın suyunu tekrar kontrol edin.

Peteklerinizde hava olup olmadığını anlamak için peteğe karşıdan bakıldığında sıcaklık üst vana kısmından girer diğer yarısı soğuk olur. Üstü sıcak altı soğuk ise hava yoktur.

Radyatör durup dururken hava yapmaz. Hava yapması için sistemin suyunun boşaltılması gerekmektedir. Bunun için arıza tadilat-boya v.b gibi işlemler sonucu ortaya çıkar.

Baymak Maltepe Servisi | Maltepe Baymak Servisi | Maltepe Baymak Kombi tamiri | Maltepe Baymak Kombi tamiri | Maltepe Baymak Kombi Servisi |

[Total: 3 Average: 5]
Call Now Button0216 639 14 24